logo

  • maskot show
  • mor beyaz

Demet Akalın Home City Pendik AVM’ de Hayranları ile Buluşuyor..

Yaptığı albümler ile zirveden düşmeyen pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, Home City Pendik AVM açılış etkinlikleri kapsamında hayranları ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. Sunuculuğunu ünlü isim Özlem Yıldız’ın üstleneceği Demet Akalın konseri, 21 Ekim Pazar günü 16.00’da tüm müzikseverleri bekliyor.
Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik AVM, 18 Ekim Perşembe günü saat 14.00’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Açılışa özel eğlence ve sürpriz etkinlikleri ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan AVM, Demet Akalın konseri ile eğlence dolu dakikalar yaşatacak.
Türkiye’nin önde gelen 100 mobilya ve dekorasyon markası ile ziyaretçilerini karşılayacak olan Home City Pendik AVM, yeni evlenecek çiftlerin, evini yenilemek isteyenlerin ve yeni ev sahiplerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tek çatı altında topluyor. Ziyaretçiler, Pendik E5 – Tem bağlantı yolu üzerinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında yer alan Home City AVM’ ye Gebze- Kartal – Kurtköy – Pendik hatlarında yer alacak ücretsiz müşteri servisleri ile ulaşılabilecek.
Sosyal Medyada Paylaş

    Etiketler: » » » »
    Share
    1147 Kez Görüntülendi.

    Yeni Yorumlar Kapalı.