logo

  • maskot show
  • mor beyaz

ArenaPark Gelenekselleşen Çocuk Festivali

Geleneksel hale gelen çocuk festivali, 9-11 Eylül arası ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenleniyor. Üç gün boyunca ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından hazırlanan organizasyona tüm çocuklar davetli. Festivale gelen çocuklar Bremen Mızıkacıları, sihirbaz ve kukla tiyatrosu ile coşup, birbirinden çekişmeli yarışmalar, eğitici atölye oyunlarıyla keyifli saatler geçirecek. Ayrıca tüm çocuklar üç gün boyunca pamuk şeker yiyerek, eğlencenin tadına varacak.

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 9-11 Eylül arası tüm çocukları eğlenceye davet ediyor. Geleneksel hale gelen çocuk festivalinde bir araya gelecek olan çocukların okul öncesi stres atarak, üç gün boyunca keyifli saatler geçirmesi bekleniyor. ArenaPark, dolu dolu bir programla minik ziyaretçilerine keyifli zamanlar geçirmeye hazırlanıyor. Çocukların heyecanla beklediği programda ArenaPark, çocukları bir masal dünyasının içinde yaşatırken, okul başlamadan önce moral depolamak için de eğlenceli saatler sunuyor.

Çocuklar, üç gün boyunca ArenaPark’ta eğlencenin tadını çıkaracak

ArenaPark’ta 9 Eylül Cuma, 10 Eylül Cumartesi ve 11 Eylül Pazar günleri saat 14.00’da başlayacak olan festival etkinlikleri akşam 19.00’a kadar devam edecek.
Festivale gelen çocuklar ilk günü Bremen Mızıkacıları ile coşacak, maskot karakterlerle yarışma fırsatı yakalayacak. İkinci günü ise birinci gün olduğu gibi atölye çalışmaları ile keyifli anlar geçirecek, sihirbaz gösterisiyle coşacak. Yine aynı gün pantomim gösterisi ile çocuklar eğlenmenin keyfini çıkaracak. Festivalin son gününde ise kukla tiyatrosu ile güzel vakit geçirecek olan çocuklar, balon show ve sunucu ile oyunlar sonunda çocuk olmanın tadını çıkaracak. Yine festival kapsamında ArenaPark’a gelen çocuklar canlı langırt oyunuyla da keyifli anlar geçirecek.

Sosyal Medyada Paylaş

    Etiketler: »
    Share
    1659 Kez Görüntülendi.

    Yeni Yorumlar Kapalı.