logo

  • maskot show
  • mor beyaz
02 Kasım 2015

Minikler tatili ANKAmall’da geçirdi

ANKAmall’da çocuklara özel sihirbazlık gösterisi, çocuk atölyeleri, Minti Monti etkinlikler

Hep canlı, hep sosyal aktivitelerle dolu ANKAmall, yine çocukları eğlendiren etkinliklere ev sahipliği yaptı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve seçim tatilini fırsat bilen çocuklar, ANKAmall’da gerçekleşen heyecan dolu gösterilerle coşkulu anlar yaşadı.
Keyifli ve rahat alışveriş imkânı sunan; yanı sıra sosyal aktivitelere de büyük önem veren ANKAmall, çocuklar için çok özel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’te başlayan ve 17.00’ye kadar süren sihirbazlık gösterisi heyecanlı anlar yaşatıyor. Gösteri esnasında sahneye davet edilen çocukların da gösteriye dâhil olması heyecanı doruğa çıkarıyor. Gösteriyi izlerken aynı zamanda kendilerini gösterinin içinde bulan çocuklar farklı bir deneyim de yaşıyorlar.
Minti Monti hem eğlendiriyor, hem eğitiyor
Heyecanlı gösteriler sürerken dileyen çocuklar Minti Monti alanında çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde el becerilerini geliştiren etkinliklere de katılabiliyor. Cumartesi ve Pazar günleri kesip biçen, boyama yapan çocuklar anne babalarına rahat alışveriş yapma imkânı tanımış oluyor. Uzman eğitimciler tarafından yaratıcı çalışmalar yapan çocuklar da hem öğreniyor hem de eğleniyor. ANKAmall’da sihirbaz ve sahne gösterileri, tiyatro oyunları, yaratıcı Minti Monti atölyeleri Aralık ayının sonuna kadar devam edecek.

perakende.org

Sosyal Medyada Paylaş

    Share
    2089 Kez Görüntülendi.

    Yeni Yorumlar Kapalı.